Finlord Sněmovna financí

Saxo Bank bonus: 250 EUR transakční kredit

12.4.2024

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
Saxo Bank transakční kredit 250 EUR

Pro nové investory jsme u renomovaného brokera Saxo Bank (recenze ZDE) vyjednali velmi atraktivní bonus ve formě 250 EUR (nebo ekvivalentu v měně hlavního účtu) transakčního kreditu. Získají ho všichni investoři, kteří si do 30. dubna 2024 otevřou u Saxo Bank účet pomocí odkazu ZDE. První vklad je nutné provést do 30 dní od schválení účtu. Poplatky za obchody jsou refundovány každý den po dobu 90 dnů od připsání kreditů.

 

Kredity na poplatky lze použít na pokrytí poplatků za obchodování s následujícími produkty: akcie (23 500 akcií z 50+ trhů světa), ETF (7000+ ETF z celého světa), dluhopisy (5900 státních a korporátních emisí), futures (250 futures z 25 burz), opce (akciové, indexové, futures opce z 25 burz) a krypto ETP.

 

Díky transakčnímu kreditu 250 EUR lze kupříkladu nakoupit akcie a ETF zcela zdarma až v objemu několik desítek milionů Kč. Velmi zajímavé využití transakčního kreditu může být i v případě dluhopisů, ke kterým se investoři u jiných brokerů nedostanou.

 

Poplatky dle ceníku začínají od:
Saxo bank poplatky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer:

Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Vysoké riziko je především u produktů, které využívají finanční páku. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále Finlord.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá skupina Finlord údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál finlord.cz má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu portálu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací.

12.4.2024

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Mohlo by Vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZDARMA KE STAŽENÍ ZÁKLADNÍ INVESTIČNÍ STRATEGIE