Finlord Sněmovna financí

O nás

 

  • Na finančních trzích se pohybujeme řadu let a máme dlouholeté zkušenosti s portfolio managementem. Pro významného obchodníka s cennými papíry jsme spravovali 300 milionů korun. Finanční trhy nás baví. Jsme investoři a finanční analytici, kteří rádi zkoumají trhy, společnosti, cenné papíry, finanční produkty a ekonomické trendy.

 

  • Nebojíme se transparentnosti. Pokud se nám investice anebo produkt nelíbí, tak naše pochybnosti vyslovíme. Na druhé straně dobré investice či produkty dokážeme ocenit. Do atraktivních aktiv a projektů investujeme naše soukromé finanční prostředky. 

 

  • Pokud nás zaujme nějaká novinka z oblasti finančních trhů a investic, nebojíme se o ní informovat. Údaje dáme do kontextu jiných informací, proto se můžete těšit na spousty tabulek, grafů, ilustrativních obrázků a výpočtů.

 

  • Finlord je poradenská a školící společnost. Vedle této činnosti spravujeme vlastní peněžní prostředky a o výsledcích každý měsíc informujeme na www.finlord.cz. Cílíme na čistý roční výnos 10 %. Naše Finlord investiční portfolio je efektivně diverzifikované do různých investičních nástrojů. Mezi tyto investiční nástroje patří zejména: akcie, dluhopisy, deriváty a P2P investice. S vývojem a testováním strategií máme mnohaleté zkušenosti. Náš přístup je založen na kvantitativních a statistických metodách. Výkonnost našeho soukromého investičního portfolia je dlouhodobě velmi stabilní.

 

  • Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04462483 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719. Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 220448PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA. Bližší informace získáte na http://www.brokertrust.cz/proklienty
Boris Tomčiak foto

Ing. Boris Tomčiak, CFA

Na finančných trhoch sa pohybujem od roku 2007 a baví ma analyzovať finančné produkty, investičné myšlienky a udalosti. Mám rád kvantitatívny investičný výskum. Kto si nedokáže spočítať základné parametre, ten nemá šancu na úspech. Vždy sa totiž nájde nejaký investičný kutil, ktorý finančnú a investičnú matematiku ovláda a potom ľahko vyťahuje peniaze zo stáda neznalých ľudí.
Eva-Mahdalova_-600x900_

Mgr. Bc. Eva Mahdalová

Dlouhodobě se věnuji finančním trhům a investicím. Má práce je zároveň mým koníčkem. V naší společnosti Finlord analyzuji nejenom tradiční aktiva, ale i nové investiční příležitosti. Sestavuji portfolia zejména z burzovních instrumentů, ale nevyhýbám se ani alternativním investicím, jako jsou kupříkladu P2P investice. Při výzkumu preferuji kvantitativní a statistický přístup.
29.04.2016
Finlord_spouštíme_web

Spouštíme web

Ještě odladíme menší chybky a je to.

07.10.2015
Finlord_narození

Finlord se narodil

Tři týdny běhání po úřadech a naše děťátko se narodilo.

V ČEM JE UNIKÁTNÍ NÁŠ FOND SLAVIC CAPITAL?