Finlord Sněmovna financí

O nás

Finlord je analytická a poradenská společnost. Její neoddělitelnou součástí je fond Slavic Capital, který je určený pro profesionální a kvalifikované investory.

 

Portál Finlord.cz je exkluzivní portál specializovaný na burzovní i mimoburzovní investování, analýzy a finanční management. Portál informuje čtenáře o investicích a projektech, které vytváří přidanou společenskou hodnotu na tuzemských a zahraničních trzích. Důvěra našich klientů a čtenářů pro nás představuje ten největší závazek.

 

Finlord.cz je založený na naší rozsáhlé profesní zkušenosti s investováním do akcií, nástrojů kreditních trhů, dluhopisů, derivátů a private equity projektů. Při rozboru aktiv z finančních trhů vyžíváme hloubkovou analýzu finančních výkazů, rozsáhlé právní due dilligence, pokročilé oceňovací techniky, kvantitativní a statistické metody.

 

Naše služby

 

Služby pro investory:

 

Management fondu Slavic Capital určeného pro kvalifikované investory
Zprostředkování investic
Individuální konzultace nastavení finančního portfolia
Vzdělávání v oblasti finančních trhů: Portfolio Manažer, Investiční strategie, Měnové zajištění, P2P

 

Služby firemního poradenství:

 

Poradenství v oblasti korporátního financování
Strategické analýzy
Optimalizace interních procesů a redukce nákladů
Pomoc při optimalizaci peněžních toků a risk management

 

O zakladatelích portálu Finlord.cz

 

Na finančních trzích se pohybujeme řadu let a máme dlouholeté zkušenosti s portfolio managementem. V současnosti řídíme nejenom naše soukromé portfolio, ale i portfolio fondu Slavic Capital. Pro významného obchodníka s cennými papíry jsme spravovali 300 milionů korun. Jsme investoři a finanční analytici, kteří rádi zkoumají trhy, společnosti, cenné papíry, finanční produkty a ekonomické trendy.

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04462483 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719. Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 220448PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA. Bližší informace získáte na http://www.brokertrust.cz/proklienty

Boris Tomčiak foto

Ing. Boris Tomčiak, CFA

Na finančných trhoch sa pohybujem od roku 2007 a baví ma analyzovať finančné produkty, investičné myšlienky a udalosti. Mám rád kvantitatívny investičný výskum. Kto si nedokáže spočítať základné parametre, ten nemá šancu na úspech. Vždy sa totiž nájde nejaký investičný kutil, ktorý finančnú a investičnú matematiku ovláda a potom ľahko vyťahuje peniaze zo stáda neznalých ľudí.
Eva-Mahdalova_-600x900_

Mgr. Bc. Eva Mahdalová

Dlouhodobě se věnuji finančním trhům a investicím. Má práce je zároveň mým koníčkem. V naší společnosti Finlord analyzuji nejenom tradiční aktiva, ale i nové investiční příležitosti. Sestavuji portfolia zejména z burzovních instrumentů, ale nevyhýbám se ani alternativním investicím, jako jsou kupříkladu P2P investice. Při výzkumu preferuji kvantitativní a statistický přístup.

VŠECHNY ANALÝZY BROKERA XTB