Finlord Sněmovna financí

ZÍSKEJTE FINANCE PRO SVŮJ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

 

Pomáháme rozvíjet podnikatelské prostředí a v oblasti korporátního financování poskytujeme kompletní servis. Díky dlouhodobým zkušenostem efektivně propojujeme nabídku kapitálu s poptávkou. Naše služby jsou vždy připravené přímo na míru konkrétní společnosti a jejím požadavkům. Firmy se pak mohou plně soustředit na svůj provoz, rozvoj produktů a služeb či řízení zaměstnanců.

 

Které formy financování zařizujeme a poskytujeme:

 

• Venture capital a private equity finance
• Emise dluhopisů
• Firemní úvěry od bank či nebankovních finančních institucí (provozní úvěr, investiční úvěr, revolvingový úvěr či úvěr na projektové financování)
• Refinancování dosavadních půjček

 

Kapitál dokážeme zajistit v průběhu několika dnů až týdnů. Typicky je kapitál čerpán v CZK, případně v EUR či USD. Rychlost závisí od velikosti kapitálového požadavku, složitosti jednotlivých případů, atraktivity podmínek pro věřitele/investory, administrativních a regulatorních požadavků.

 

V níže uvedeném formuláři nám stručně popište svůj záměr a zanechejte své kontaktní údaje. Zavoláme Vám a společně prodiskutujeme možnosti financování.

 

PROČ ZAŘÍDIT KORPORÁTNÍ FINANCOVÁNÍ S NÁMI

 

• 10+ let zkušenosti na finančním a investičním trhu. Řídíme hedgeový fond Slavic Capital, který se zaměřuje na kapitálové investice do společností v USA a Evropě a na přímé půjčky firmám.
• Flexibilně nastavujeme parametry a celkovou strukturu financování. Mezi využívané nástroje patří emise po tranších, veřejné a neveřejné emise dluhopisů, zapojení private equity skupiny nebo strategického investora.
• Komplexně připravíme žádost o půjčku či emisi dluhopisů. Vytvoříme emisní dokumenty, navrhneme marketingové a analytické materiály pro úspěšné získání financí, zastřešíme kontakt s investory, administrativu v průběhu upisovacího období a po skončení upisovacího období.

 

JAK U NÁS FUNGUJE PROCES KORPORÁTNÍHO FINANCOVÁNÍ

 

1. Zanalyzuje strategické zaměření společnosti, její finanční stránku, její produkty, management, klíčové zaměstnance a další faktory důležité pro vytvoření dlouhodobě úspěšného projektu.
2. Na základě analýzy navrhneme varianty financování záměru společnosti a identifikujeme hlavní výhody a problematické oblasti jednotlivých variant.
3. Pomůžeme s realizací vybrané varianty financování, připravíme analytické, marketingové a právní dokumenty.
4. Zařídíme následnou administraci, komunikaci s investory a v budoucnosti případné refinancování.

 


Jméno a příjmení (*)

Email (*)

Telefonní číslo

Souhlasím se zpracováním osobních údajů