Finlord Sněmovna financí

Reference od zákazníků a čtenářů

Názory našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. Jakýkoliv komentář, kladný i záporný, vyhodnocujeme a zapracováváme do produktového managementu. Zde uvádíme několik postřehů od klientů. Velmi rádi si přečteme/poslechneme i Váš názor. Ten můžete sdělit na stránce kontaktů.

Karel z Prahy

Nejdřív jsem si pořídil výukový balíček Standard. Za tu cenu jsem získal vskutku hodně užitečných informací. Tak jsem si o pár týdnů dokoupil i Exclusiv. Náklady, které jsem vynaložil, se mi jenom díky optimalizaci obchodních poplatků brokerovi rychle vracejí zpět. Držím palce a doufám, že budou přibývat další výukové materiály.

Monika z Pardubic

Líbí se mi přístup Evy a Borise. Řešili jsme spolu hypotéku. Nakonec jsem musela uznat, že není dobré jít až po uši do dluhu. Splátky jsme nastavili tak, že máme v rodinném rozpočtu rezervu. A s manželem můžeme klidně spát. Rozhodně budu doporučovat dále.

Robert z Hradce Králové

Domluva byla rychlá, nabídka variant dostatečně široká. Možná je trochu problém jejich vysoká časová vytíženost, ale na schůzce jsme se vždy dokázali domluvit. Celkově jsem velmi spokojen.

Michal z ČR

Chtěl bych vám poděkovat za vedení Finlordu a jeho velkou informační hodnotu, vážím si a děkuji za vaší práci.

Libor z ČR

Chtěl bych vám moc poděkovat za hodnotné informace, co nabízíte čtenářům na vašem webu.

Jan z Prahy

Služba Portfolio Manažer mi pomohla nastavit pravidelné investování. Určitě bych ji doporučil investorům, kteří nemají na obchodování moc času.

Helena z Prahy

Po přečtení analýz na stránkách Finlord jsem se odhodlala k investování na P2P sítích Mintos, Estateguru a Twino. Také dosahuji roční výnosy kolem 10 %. To v bance nedostanu.