Finlord Sněmovna financí

15.11.2023 nejziskovější opce: zhodnocení o 1200 %

16.11.2023

5 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
Nejziskovější opce 15 11 2023

Podívejte se na tabulku akciových opcí, které 15. 11.2023 vytvořily zisk několik set procent. U nejlepších call opcí se investice 10 000 Kč proměnila na více než 110 000 Kč.

 

Investoři mohou snadno obchodovat akcie, opce, ETF a další instrumenty u LYNX Broker (recenze ZDE), se kterým připravujeme seriál investičních tipů. Pokud se u LYNX Broker rozhodnete otevřít reálný účet, tak při využití tohoto odkazu získáte transakční kredit 50 USD.

 

Rozbor, jak obchodovat opce, je k dispozici ZDE.

 

Následující tabulky ukazují akciové opce dle zhodnocení 15.11.2023. Ve výběru jsou jenom opce, kde je ASK cena alespoň 1 USD, dnešní objem obchodování je alespoň 200 kusů a spread BID-ASK je maximálně 10 %. Tímto filtrem odstraňujeme nelikvidní opce z „rozskákanou“ cenou. Tabulkově sice mohou mít i vyšší tabulkové zhodnocení, ale vzhledem k minimálnímu objemu obchodování na něj nemohou tradeři dosáhnout. V tabulce je název společnosti, den expirace, strike cena, implikovaná volatilita, nákupní-prodejní cen, změna cena akcií, změna ceny dané opce a objem obchodování s opcí.

 

Nejziskovější call opce

 

15.11. stouply o více než 1000 % ceny call opcí na akcie společnosti Target Corporation. O stovky procent zhodnotily call opce na akcie Expedia Group, Ulta Beauty, United Parcel Service, Walt Disney Company, Chegg, Etsy či Netflix.

 

20231115 nejziskovější call opce

 

Nejziskovější put opce

 

U put opcí nastal výrazný nárůst cen u Novo Nordisk , Eli Lilly, Amazon.com či Vertex Pharmaceutical. První tři řádky v tabulce k Celsius Holdings jsou chyba v datech kvůli splitu, který u akcie nastal.

 

20231115 nejziskovější put opce

 

Přihlaste se do newsletteru a získejte nejenom novinky, ale i seriál dalších podrobných analýz. Sledujte nás také na Twitteru a Facebooku, ať nezmeškáte žádnou novinku.

 

 

 

 

 

 

Disclaimer:
Informace poskytnuté prostřednictvím tohoto investičního tipu by neměly být používány jako náhrada za jakoukoli formu poradenství. Uvedený text připravila společnost Finlord s.r.o. jako obecné informace pro soukromé použití investorů, ale nejsou určeny jako osobní doporučení
konkrétních finančních nástrojů nebo strategií a nebere v úvahu individuální finanční situaci, investiční znalosti a zkušenosti, investiční cíl a horizont nebo rizikový profil a preference investorů. Investor musí zajistit zejména vhodnost investice s ohledem na svoji finanční a fiskální situaci a investiční cíle. Obchodování s finančními nástroji zahrnuje značné riziko ztráty a není vhodné pro každého investora. Cena finančních nástroje může kolísat. Minulé výsledky nejsou zárukou budoucích výsledků. Investování zahrnuje rizika. Investoři mohou ztratit podstatně více, než byla jejich původní investice. Neměli byste se zapojovat do obchodování s těmito finančními nástroji, pokud plně nerozumíte povaze transakcí a rozsahu možné ztráty. Autorská odměna není přímo či nepřímo závislá od uvedených názorů nebo myšlenek. Navzdory skutečnosti, že Finlord, s.r.o věnuje veškerou péči při sestavování a udržování těchto stránek pomocí spolehlivých zdrojů, Finlord s.r.o. nemůže zaručit přesnost, úplnost a aktuálnost poskytnutých informací. Z informací uvedených v příspěvku tedy nelze odvozovat žádná práva. Poskytnuté informace o obchodech jsou bez transakčních nákladů.

16.11.2023

5 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Mohlo by Vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

VŠECHNY ANALÝZY BROKERA LYNX BROKER