Finlord Sněmovna financí

P2P Estateguru raketově roste

15.9.2017

4 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
P2P Estateguru

Objem profinancovaných projektů na P2P Estateguru dosáhl nového rekordu 30 milionů EUR.

 

Zájem investorů o platformu se v posledních měsících významně zvýšil. V srpnu se na této platformě z Estonska profinancovaly půjčky za 3,6 milionu EUR.

Estateguru

 

Celková hodnota nemovitostí, které byly financovány, byla 60,5 milionu EUR. Od počátku existence platformy bylo profinancováno 176 úvěrů. Počet investorů na platformě stále stoupá. Na P2P Estateguru investuje už téměř 8 000 investorů. Stejně jako Mintos i  Estateguru nabízí novým investorům odměnu, a to ve výši 1 % z vkladu při použití referal linku (nám jako referující straně vyplatí Estateguru také 1 %). Při zakládání účtu není nutné referal link použít, ale je škoda přijít o 1 %, když to platforma nabízí. Tato propagační akce platí pouze do konce září. V říjnu se pravděpodobně vrátí Estateguru ke starému modelu 0,5 % + 0,5 %.

 

Krátkodobé až střednědobé překlenovací úvěry na Estateguru jsou zajištěny nemovitostmi a na platformě nebyl ještě zaznamenán žádný default. Výnosy jsou v průměru na úrovni 11 % p.a..

 

➤ Srovnejte si P2P platformy ZDE.

 

Na platformě Estateguru se výrazně zvýšila nabídka úvěrů. V současné době investoři mohou najít na této P2P platformě 3 nové nabídky úvěrů.

P2P Estateguru

 

Chcete další informace, jak dlouhodobě úspěšně investovat? Přihlaste se do našeho newsletteru a zdarma získáte tříměsíční seriál s našimi poznatky, návody a analýzami.

 

 

V rámci našeho portfolia na Estateguru se snažíme podobně jako na jiných P2P platformách diverzifikovat riziko. Do jednotlivých půjček nedáváme více jak 15 % portfolia. Jelikož se nabídka úvěrů v posledních měsících výrazně zvedla, tak investoři mají z čeho vybírat.

diverzifikace P2P Estateguru

 

P2P platforma Estateguru nabízí investorům zajímavou diverzifikaci do překlenovacích úvěru zajištěných nemovitostmi. Ve srovnání s velmi oblíbenou platformou Mintos je Estateguru menší, ale vzhledem k jinému segmentu financovaných úvěrů rozhodně dokáže přinést investorům přidanou hodnotu.

 

Podívejte se na analýzu P2P Estateguru ZDE.

15.9.2017

4 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Mohlo by Vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

9% DLUHOPIS KR REAL NA VYBUDOVÁNÍ ZÁZEMÍ POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY