Finlord Sněmovna financí

Získejte zdarma vstupenku v ceně 4900 Kč na Global Investment Summit

15.5.2024

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
Global Investment Summit

Dne 28.5.2024 se v exkluzivních prostorách Martinického paláce na Pražském hradě uskuteční tradiční konference Global Investment Summit. Na akci, která očekává přes 500 účastníků a více než 100 tisíc online diváků, vystoupí řada přednášejících z oblasti ekonomie, investic a financí.

 

Pro čtenáře investičního portálu finlord.cz máme dárek v hodnotě celkem 24 500 Kč. Náhodně vylosujeme 5 šťastlivců, kteří získají vstupenku v ceně 4900 Kč zdarma. Tři náhodně vylosujeme z řad odběratelů našeho e-mailového newsletteru. Pokud newsletter neodebíráte, ale přihlásíte so do něj do čtvrtka 23. 5. do 15 hod., tak budete automaticky zařazeni do slosování. Dvě vstupenky pak dáme našim odběratelům na síti X.

 

Na GIS se můžete těšit na následující řečníky. Věnovat se budou různým tématům od makroekonomie, přes akciové trhy až po alternativní investice:

 

Global Investment Summit 2024 řečníci
Global Investment Summit 2024 řečníci 2
Global Investment Summit 2024 řečníci 3

 

Přihlaste se do newsletteru a získejte nejenom novinky, ale i seriál dalších podrobných analýz. Sledujte nás také na Twitteru a Facebooku, ať nezmeškáte žádnou novinku.

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer:

Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Vysoké riziko je především u produktů, které využívají finanční páku. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále Finlord.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá skupina Finlord údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál finlord.cz má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu portálu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací.

15.5.2024

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Mohlo by Vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZDARMA KE STAŽENÍ ZÁKLADNÍ INVESTIČNÍ STRATEGIE