Finlord Sněmovna financí

Největší online investiční konference je tu!

10.11.2023

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
Online investiční konference 2023

I letos se můžete těšit na již tradiční Online investiční konferenci, kterou každoročně pořádá brokerská společnost XTB. Investiční konference se koná v sobotu 25. 11. od 13:00. V tomto článku si krátce shrneme vše podstatné, co o nadcházející konferenci víme.

 

XTB se dlouhodobě profiluje nejen jako pouhý broker či investiční aplikace, skrze kterou můžete investovat či obchodovat na trzích. Aktivně se totiž snaží vzdělávat své klienty i veřejnost, a to prostřednictvím článků, ebooků, videí apod. Do tohoto edukačního repertoáru společnosti se řadí právě také větší konference či menší živá vysílání na YouTube.

 

Letošní Online investiční konference bude opět v něčem speciální. Můžeme se totiž těšit na zaměřené panelové diskuze o konkrétních sektorech a populárních firmách, jež v nich působí. Nebude proto chybět diskuze na téma BigTech společností (včetně AI a semiconductors), dividendových společností (včetně populárních REITs) nebo firem z energetického sektoru. Třešničkou na dortu v programu konference pak bude poslední panelová diskuze, kde se budou probírat skryté investiční příležitosti, které aktuálně TOP investoři vidí na trhu.

 

Z řad řečníků stojí za zmínku např. Jaroslav Brychta, bývalý hlavní analytik XTB, který aktuálně spolupracuje s brokerem externě v rámci tvorby obsahu apod. Právě Jarda bude diskutovat s Danielem Gladišem a Alešem Vávrou, tedy s ostřílenými investory, na téma skrytých investičních příležitostí. Dále se můžete těšit na Dominika Stroukala, Annu Píchovou, Michala Semotana, ale také Ondřeje Koběrského, který je československou jedničkou mezi finančními YouTubery. Za portál finlord.cz vystoupí na konferenci Boris Tomčiak.

 

Celý program investiční konference, včetně možnosti bezplatného přihlášení, naleznete zde: https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2023

 

Kdy: sobota, 25. 11. 2023 od 13:00
Kde: neveřejné živé vysílání na YouTube kanálu XTB
Jak získat přístup: investiční konference je zdarma, stačí vyplnit formulář na webu XTB a odkaz na vysílání Vám dorazí do mailu

 

Přihlaste se do newsletteru a získejte nejenom novinky, ale i seriál dalších podrobných analýz. Sledujte nás také na Twitteru a Facebooku, ať nezmeškáte žádnou novinku.

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer:

Investice v sobě obsahují riziko a není zaručena návratnost původně investované částky. Vysoké riziko je především u produktů, které využívají finanční páku. Současná ani očekávaná výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Veškeré informace uvedené v tomto článku nebo na portále Finlord.cz mají pouze informační charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování informací čerpá skupina Finlord údaje z veřejných, důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost a neměnnost. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů ani nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Portál finlord.cz má uzavřené partnerství s některými společnostmi, které jsou zmíněné v obsahu portálu. Pokud čtenář použije odkaz směřující na web partnera, můžeme získat provizi, která ale čtenáře nic nestojí. Provize slouží pro další zvýšení kvality obsahu. Skupina důsledně dbá na to, aby provize nijak neovlivnila objektivitu prezentovaných informací.

10.11.2023

3 min.

Pošlete informace kamarádům:Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Mohlo by Vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

VŠECHNY ANALÝZY BROKERA XTB